UNICORN Golf Cup 2019 (Konopiště - Radecký / 5.9.2019)
Turnaj probíhá v rámci golfové tour: GOLF MASTERS 2019


http://www.unicorn.cz/

Propozice tour:

Tour a turnaje
  • série otevřených golfových turnajů pro všechny hráče s (aktivním, platným) hcp
  • Turnaje se odehrávají na nejlepších resortech ČR
Hrací kategorie, herní systém a odpaliště
  • 3 kategorie dle hcp
  • A  = hcp do 9,9, netto rány ( odpaliště : bílá / modrá )
  • B = hcp 10-19,9, netto stbl. body ( odpaliště : žlutá / červená )
  • C = hcp 20-54, netto stbl. body ( odpaliště : žlutá / červená ), pro turnaj bude brán maximálně hcp 36, tedy hráčům s hcp > 36 bude přiřazen hcp = 36
  • kategorie jsou společné pro muže a ženy
Další organizační detaily
  • vložené soutěže - nearest to the pin (společný pro muže a ženy)
  • longest drive (zvlášť pro ženy a muže)
  • přihlášení do turnaje - na mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • flighty na startovní listinu jsou primárně skládány dle hcp; pro individuální složení flightů nás kontaktujte
  • uzávěrka přihlášek do turnaje je den před konáním turnaje do 12 hodin (více viz ČGF stránky)
  • startovní listina bude uveřejněna na ČGF serveru a na těchto stránkách den před konáním turnaje do 13 hodin
  • catering: snídaně, svačina do turnaje a během turnaje, oběd po hře
Program (v individuálních případech se může lišit, sledujte termíny níže a na ČGF serveru)
  • 8:00 - registrace, snídaně, rozehrávka
  • 9:00 - start prvního flightu z 1. resp. 10. jamky
  • 14:00 - příchod prvních flightů do klubu
  • 16:00 - vyhlášení vítězů
  • 17:00 - konec turnaje

Konopiště - Radecký

  • Hřiště má 18 jamek a par 72
  • Adresa: Tvoršovice 27, 256 01 Benešov
  • GPS: N: 49°45'00'', E: 14°37'58''
  • email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • web: www.gcko.cz
  • telefon: +420 317 784 044
  • DETAILNĚJŠÍ INFORMACE O RESORTU
startovní listina
JamkaFlightČasHráč #1Hráč #2Hráč #3Hráč #4
Startovní listina z jamky č. 1
1109:00KVĚTOŇ KARELSCHÖN RICHARDKOUTNÝ JIŘÍ---
1209:10KOMÍNEK RENÉČEPELÁK JOSEFMARTINÁK LUBOŠ---
1309:20SPOZDIL JAROSLAVROSÁK MICHALPOKORNÝ ZDENĚKSPOZDILOVÁ KAROLÍNA
1409:30SÁGNER ROMANLIŠKA LUKÁŠADAMIČKO VLADIMÍRGJURIČ ŠTĚPÁN
1509:40RŮŽIČKA MICHALHLAVÁČ JANRAJEK JIŘÍNECHVILKA JIŘÍ
1609:50MALICH LUKÁŠHUSPEKA JANTOTH PETERKORNOVÁ RENATA
1710:00RŮŽIČKA IVOPOLÍVKA ČENĚKKOLDINSKÝ KAROLHUMHEJ LUKÁŠ
1810:10BÍLEK DAVIDZIENTEK JANKOHOUT PETRVÝTISKA MICHAL
1910:20VANĚK JIŘÍTRUHLÁŘ JIŘÍCICHÝ MARTINFABER PETR
11010:30ČERMÁK RUDOLFVĚTROVSKÝ ROMANHUDEC TOMÁŠBENKOVÁ MARKÉTA
11110:40TOPINKA TOMÁŠVELKOV PAVELŠTULC JAKUBMIKULEC ALEŠ
Startovní listina z jamky č. 10
101209:00ZIKMUND MILOSLAVSTRNADEL LUDĚKPŘÍKLENK LUKÁŠDRBUŠEK JIRI
101309:10SLÍVA LUDĚKJÍROVÝ LUKÁŠMACH PAVELRAKOVSKÝ JURAJ
101409:20TICHÝ STANISLAVFILIP JIŘÍKOLBEK MARTINHOŘEJŠÍ PAVEL
101509:30KRATOCHVÍL MARTINKRATOCHVÍL MATYÁŠBÖHM MILAN---
101609:40MERTH HUGOMRVÍK JANKRUPKA JIŘÍPOČ LIBOR
101709:50SKOŘEPA PAVELKIMMER DANIELOMELKA JANBUREŠ PAVEL
101810:00ŠEDIVÝ RICHARDHAVLÍČEK TOMÁŠŠULC ZDENĚKŠTOLCOVÁ PETRA
101910:10TAUŠ RADEKNOVOTNÝ ALEŠVALENTA DAVIDHUML PAVEL
102010:20KUNA VÁCLAVFOLDES TOMÁŠSLAVÍK VLADIMÍRZEMAN JIŘÍ
102110:30VLK MARTINSKOPOVÝ JIŘÍCHOVANCOVÁ KATEŘINASOFRONOVÁ ANDREA
Výsledky
Kategorie: A // hcp: 0 - 9,9 // Netto rány
#HráčskoreNSBSNRBRLongNearhcp
1.TOPINKA Tomáš69392569839.40->8.80
2.SKOŘEPA Pavel70382970795.70->5.30
3.KVĚTOŇ Karel72362672828.00->8.00
4.KUNA Václav73363073793.30->3.30
5.VALENTA David73352773814.90->4.90
6.SPOZDIL Jaroslav73362873815.00->5.00
7.TAUŠ Radek74342974792.30->2.40
8.NOVOTNÝ Aleš74352874814.30->4.30
9.ŠEDIVÝ Richard74342574835.50->5.50
10.KRATOCHVÍL Martin76352276909.50->9.50
11.HUML Pavel7833227890161 cm7.70->7.80
12.SLIVA Luděk81271881927.50->7.60
13.KORNOVÁ Renata0302000x5.60->5.70
Kategorie: B // hcp: 10 - 19,9 // Netto stable
#HráčskoreNSBSNRBRLongNearhcp
1.Kohout Petr414120679017.80->16.30
2.RÁJEK Jiří4040180019.80->18.30
3.HLAVÁČ Jan404020688916.60->15.40
4.SLAVÍK Vladimír393922698815.00->14.10
5.SCHÖN Richard383819709015.90->15.30
6.KIMMER Daniel383822708612.10->11.60
7.HAVLÍČEK Tomáš373723718612.00->11.80
8.KOLDINSKÝ Karol373717719216.50->16.10
9.RŮŽIČKA Michal373723718510.60->10.50
10.VELKOV Pavel363618739215.00->15.00
11.KRATOCHVÍL Matyáš363621728710.00->10.00
12.JÍROVÝ Lukáš363621738912.40->12.40
13.BÖHM Milan353514739517.00->17.00
14.BÍLEK David343414759717.10->17.10
15.ŠTULC Jakub343416749516.30->16.30
16.ČERMÁK Rudolf343417749415.60->15.60
17.ŠTOLCOVÁ Petra333314759615.50->15.50
18.BUREŠ Pavel333311759817.80->17.80
19.MALICH Lukáš3232140017.00->17.10
20.VYTISKA Michal323211769918.10->18.30
21.RŮŽIČKA Ivo3232207689x10.00->10.10
22.SÁGNER Roman313118819410.10->10.30
23.HUSPEKA Jan3131107710219.30->19.50
24.RAKOVSKÝ Juraj3030100018.80->18.80
25.POKORNÝ Zdeněk303090019.60->19.80
26.KOMÍNEK Renné303016789210.60->10.60
27.ZIKMUND Miloslav3030130016.80->16.80
28.VLK Martin3030170010.60->10.80
29.VĚTROVSKÝ Roman3030107810218.60->18.80
30.ZIENTEK Jan3030120017.30->17.30
31.OMELKA Jan2929150013.10->13.30
32.SPOZDILOVÁ Karolina292914809711.80->11.90
33.LIŠKA Lukáš2828170011.50->11.60
34.MIKULEC Aleš282898610918.00->18.10
35.ROSÁK Michal2727150011.30->11.40
36.KOLBEK Martin272715819712.90->13.00
37.ADAMIČKO Vladimír2626100015.80->15.90
38.POLÍVKA Čeněk2626110015.80->15.90
39.FILIP Jiří2626160010.00->10.00
40.MACH Pavel252568410717.80->17.80
41.GJURIČ Štěpán242490018.60->18.60
42.FÖLDEŠ Tomáš2222118810312.00->12.00
Kategorie: C // hcp: 20 - 54 // Netto stable
#HráčskoreNSBSNRBRLongNearhcp
1.DRBUŠEK Jiří494995910234.20->27.60
2.KRUPKA Jiří424214669624.10->21.60
3.NECHVILKA Jiří4141116710529.60->27.10
4.STRNADEL Luděk404010689924.80->23.10
5.MARTINÁK Luboš404067011334.10->32.10
6.FABER Petr373770036.00->35.50
7.CICHÝ Martin363660029.30->29.30
8.TRUHLÁŘ Jiří363687310525.30->25.30
9.VANĚK Jiří3535137610522.60->22.60
10.HOŘEJŠÍ Pavel3535130022.00->22.00
11.SOFRONOVÁ Andrea313500041.00->41.00
12.MRVÍK Jan313190023.30->23.30
13.CHOVANCOVÁ Kateřina313160023.10->23.10
14.TÓTH Peter313330038.00->38.00
15.SKOPOVÝ Jiří303090021.60->21.60
16.PŘÍKLENK Lukáš303057912234.00->34.10
17.HUMHEJ Lukáš303057810521.10->21.30
18.ZEMAN Jiří303097810521.30->21.30
19.ŠULC Zdeněk292980023.00->23.10
20.POČ Libor272728412532.70->32.70
21.KOUTNÝ Jiří272780020.80->20.80
22.BENKOVÁ Markéta273820050.00->48.00
23.MERTH Hugo242479011620.30->20.50
24.HUDEC Tomáš242410031.00->31.10
Statistiky turnaje podle jamek
JamkaParHIOAlbatrossEagleBirdieParBogeyDoubleTripleJinéŠkrt
1.500042029141011
2.40000223415611
3.40000212519941
4.50000242214397
5.400011223251152
6.31012122418967
7.40001113121771
8.30002262919201
9.400001531161043
10.30002262917401
11.400011231171071
12.500021522211081
13.40000143618911
14.50000112230952
15.40000431231092
16.30000183815431
17.40000133123831
18.400011320221184
CELKEM101162895083471428138
Hráčské statistiky turnaje

Počet hráčů: 79

#HráčParBirdieEagleAlbatrossHIOPod parPar a méněNad par
1.ADAMIČKO Vladimír200000216
2.BENKOVÁ Markéta000000018
3.BÍLEK David310001414
4.BÖHM Milan300000315
5.BUREŠ Pavel200000216
6.ČERMÁK Rudolf400000414
7.CHOVANCOVÁ Kateřina100000117
8.CICHÝ Martin000000018
9.DRBUŠEK Jiří100000117
10.FABER Petr200000216
11.FILIP Jiří400000414
12.FÖLDEŠ Tomáš200000216
13.GJURIČ Štěpán100000117
14.HAVLÍČEK Tomáš320002513
15.HLAVÁČ Jan300000315
#HráčParBirdieEagleAlbatrossHIOPod parPar a méněNad par
16.HOŘEJŠÍ Pavel400000414
17.HUDEC Tomáš000000018
18.HUMHEJ Lukáš100000117
19.HUML Pavel710001810
20.HUSPEKA Jan300000315
21.JÍROVÝ Lukáš90000099
22.KIMMER Daniel800000810
23.Kohout Petr320002513
24.KOLBEK Martin400000414
25.KOLDINSKÝ Karol300000315
26.KOMÍNEK Renné300000315
27.KORNOVÁ Renata600000612
28.KOUTNÝ Jiří100000117
29.KRATOCHVÍL Martin90000099
30.KRATOCHVÍL Matyáš600000612
#HráčParBirdieEagleAlbatrossHIOPod parPar a méněNad par
31.KRUPKA Jiří200000216
32.KUNA Václav1210001135
33.KVĚTOŇ Karel81000199
34.LIŠKA Lukáš410001513
35.MACH Pavel000000018
36.MALICH Lukáš200000216
37.MARTINÁK Luboš200000216
38.MERTH Hugo000000018
39.MIKULEC Aleš100000117
40.MRVÍK Jan200000216
41.NECHVILKA Jiří200000216
42.NOVOTNÝ Aleš910001108
43.OMELKA Jan110001216
44.POČ Libor100000117
45.POKORNÝ Zdeněk100000117
#HráčParBirdieEagleAlbatrossHIOPod parPar a méněNad par
46.POLÍVKA Čeněk000000018
47.PŘÍKLENK Lukáš100000117
48.RÁJEK Jiří500000513
49.RAKOVSKÝ Juraj100000117
50.ROSÁK Michal400000414
51.RŮŽIČKA Ivo600000612
52.RŮŽIČKA Michal600000612
53.SÁGNER Roman510001612
54.SCHÖN Richard500000513
55.ŠEDIVÝ Richard1000000108
56.SKOPOVÝ Jiří200000216
57.SKOŘEPA Pavel1100000117
58.SLAVÍK Vladimír411013711
59.SLIVA Luděk300000315
60.SOFRONOVÁ Andrea000000018
#HráčParBirdieEagleAlbatrossHIOPod parPar a méněNad par
61.SPOZDIL Jaroslav1110001126
62.SPOZDILOVÁ Karolina400000414
63.ŠTOLCOVÁ Petra300000315
64.STRNADEL Luděk100000117
65.ŠTULC Jakub400000414
66.ŠULC Zdeněk100000117
67.TAUŠ Radek1200000126
68.TOPINKA Tomáš90000099
69.TÓTH Peter100000117
70.TRUHLÁŘ Jiří200000216
71.VALENTA David1100000117
72.VANĚK Jiří500000513
73.VELKOV Pavel600000612
74.VĚTROVSKÝ Roman110001216
75.VLK Martin400000414
#HráčParBirdieEagleAlbatrossHIOPod parPar a méněNad par
76.VYTISKA Michal000000018
77.ZEMAN Jiří200000216
78.ZIENTEK Jan300000315
79.ZIKMUND Miloslav110001216