UNICORN Golf Cup 2019 (Greensgate / 14.8.2019)
Turnaj probíhá v rámci golfové tour: GOLF MASTERS 2019


http://www.unicorn.cz/

Propozice tour:

Tour a turnaje
  • série otevřených golfových turnajů pro všechny hráče s (aktivním, platným) hcp
  • Turnaje se odehrávají na nejlepších resortech ČR
Hrací kategorie, herní systém a odpaliště
  • 3 kategorie dle hcp
  • A  = hcp do 9,9, netto rány ( odpaliště : bílá / modrá )
  • B = hcp 10-19,9, netto stbl. body ( odpaliště : žlutá / červená )
  • C = hcp 20-54, netto stbl. body ( odpaliště : žlutá / červená ), pro turnaj bude brán maximálně hcp 36, tedy hráčům s hcp > 36 bude přiřazen hcp = 36
  • kategorie jsou společné pro muže a ženy
Další organizační detaily
  • vložené soutěže - nearest to the pin (společný pro muže a ženy)
  • longest drive (zvlášť pro ženy a muže)
  • přihlášení do turnaje - na mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • flighty na startovní listinu jsou primárně skládány dle hcp; pro individuální složení flightů nás kontaktujte
  • uzávěrka přihlášek do turnaje je den před konáním turnaje do 12 hodin (více viz ČGF stránky)
  • startovní listina bude uveřejněna na ČGF serveru a na těchto stránkách den před konáním turnaje do 13 hodin
  • catering: snídaně, svačina do turnaje a během turnaje, oběd po hře
Program (v individuálních případech se může lišit, sledujte termíny níže a na ČGF serveru)
  • 8:00 - registrace, snídaně, rozehrávka
  • 9:00 - start prvního flightu z 1. resp. 10. jamky
  • 14:00 - příchod prvních flightů do klubu
  • 16:00 - vyhlášení vítězů
  • 17:00 - konec turnaje

Greensgate

  • Hřiště má 18 jamek a par 72
  • Adresa: Horomyslická 1, 330 02 Dýšina
  • GPS: N: 49°46'20,22'', E: 13°30'20,67''
  • email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • web: www.greensgate.cz
  • telefon: +420 377 845 209
  • DETAILNĚJŠÍ INFORMACE O RESORTU
startovní listina
JamkaFlightČasHráč #1Hráč #2Hráč #3Hráč #4
Startovní listina z jamky č. 1
1109:00TAUŠ RADEKNOVOTNÝ ALEŠVALENTA DAVIDHUML PAVEL
1209:10KRATOCHVÍL MATYÁŠKRATOCHVÍL MARTINHAVLÍČEK TOMÁŠBÖHM MILAN
1309:20KVĚTOŇ KARELMIKA JANKOUTNÝ JIŘÍ---
1409:30KUNA VÁCLAVČECH JOSEFZEMAN JIŘÍJERNEK PETR
1509:40MICHAL JAKUBHLAVÁČ JANNECHVILKA JIŘÍDITTRICH MICHAL
1609:50ULČÁK MARTINKUCHTA RICHARDVOSTARKOVÁ ŠÁRKA---
1710:00SPOZDIL JAROSLAVOBLUK ANTONÍNKIKUŠ PETRSPOZDILOVÁ KAROLINA
1810:10BERAN ALEŠŠTAIF VLADIMÍRZELENKA VLADIMÍRŠULC ZDENĚK
1910:20POLÍVKA ČENĚKBÍLEK DAVIDFILO MARTINCERINA MICHAL
11010:30ČERMÁK RUDOLFKOHOUT LUDĚKTRUHLÁŘ JIŘÍFABER PETR
11110:40ŠAFRA ONDŘEJZEITHAML JANPAVLOUSEK RADEKHYPŠMAN MARTIN
11210:50OLIVA MARTINTÓTH PETERHARTMAN MICHAL---
Startovní listina z jamky č. 10
101309:00VLK MARTINROSÁK MICHALFRANĚK JANNOVÁČKOVÁ KAROLINA
101409:10BOŽOVSKÝ ALEŠKADAVÝ OTONOVOTNÝ JANHASSMAN PAVEL
101509:20POLCAR IVANHERES MARIANSOJKA PAVELČEPELÁK JOSEF
101609:30HERESOVÁ RADKAPOLCAROVÁ SOŇAČEPELÁKOVÁ DAGMAR---
101709:40VOŠVRDA VLADIMÍRSVOBODA LUDVÍKŽDÍMAL JIŘÍ---
101809:50RŮŽIČKA MAREKSÁGNER ROMANKIMMER DANIEL---
101910:00KOSNAR TOMÁŠSCHÖN RICHARDKOMŮRKA JIŘÍVLKOVÁ NELLA
102010:10WOJEWODA MARTINKOLDINSKÝ KAROLHOŘEJŠÍ RUDOLFHOLUBEC TOMÁŠ
102110:20TOPINKA TOMÁŠVELKOV PAVELMIKULEC ALEŠVALA TOMÁŠ
Výsledky
Statistiky