fbpx

Na Slovakia Open 2016 - vítězí T. Havlíček, A. Božovský a D. Pátek

V rámci finále Golf Masters 2016 měli všichni hráči, kteří zavítali s námi na Slovensko si zahrát také turnaj Slovakia Open 2016, který se hrál tradičním stylem pro všechny naše zahraniční pobyty v rámci EURO GOLF TOUR na netto stablefordové body v součtu za oba dny. Do turnaje se zapojilo celkem 19 hráčů a nejlépe si vedli Tomáš Havlíček a Aleš Božovský, kteří obsadili stejná místa první dvě jako v rámci finále Golf Masters 2016. Na třetím místě je doplnil David Pátek, který zahrál výtečně druhé kolo při jeho hráčské premiéře na hřišti Heritage, kde zahrál 94 ran a 38 netto stbl. bodů. Vítězům gratulujeme a další body do EURO GOLF TOUR si budou moci hráči připsat v druhé půlce října v Itálii na Gardě.


Green Monster Cup 2016 - vítězí Robert Mašek

Euro Golf Tour 2016 (EGT) pokračovala sérií Austria Open dvěma koly na Adamstalu (7. - 8.9.2016). Na turnaje zavítalo 12 hráčů a díky skvělému počasí si užili místní nádherné hřiště. Turnaje se hráli systémem netto stbl. bodů a po oba dny si formu držel na nejlepší úrovni ze všech hráčů Robert Mašek, který zvítězil po oba dny, když zahrál 34 a 35 bodů za 83 a 81 ran. Na druhém místě skončil Matúš Džavan a třetí skončil Martin Kratochvíl.

EGT pokračuje za 14 dní na Penati v rámci Slovakia Open.

V čele žebříčku EGT jsou Robert Mašek, Martin Kratochvíl a Kateřina Franková.

[ stránky turnaje | fotogalerie ]


Green Monster Cup 2016

Pojeďte s námi k našim jižním sousedům do Rakouska na golf na Adamstal.

Tato golfová perla v rakouských alpách vás vezme za srdce a budete se sem rádi vracet. Stejně jako my. A proto jsme se rozhodli letos zařadit mezi "extra golfové akce" malý turnaj - Green Monster Cup 2016 a zahrát si na tomto nádherném hřišti dvě kola a krále "Alp".


Beskydy Challenge 2016 - vítězem Jan Zientek (108 bodů)

Koncem července zavítala parta 30 hráčů do Beskyd, kde během 3 dnů sehrála minisérii na místních nádherných hřištích. Hráči si zahráli na Ostravici a obou hřištích na Čeladné. Série se hrála na součet netto bodů ze všech 3 kol, takže vítěz se našel mezi hráči, kteří sehráli všechna 3 kola. Počasí nám docela přálo, jen na Ostravici hru doprovázel asi na 3 jamkách déšť, jinak bylo skvělé letní počasí obzvlášť na Čeladné.


Startuje Beskydy Challenge 2016

Golfová tour Golf Masters 2016 si vybírá svou letní přestávku, ale pro hráče jsme i na tuto dobu přichystali golfový program a to v podobě Beskydy Challenge 2016. Navštívíme 3 krásná hřiště v Beskydech, sehrajeme 3 turnaje a to konkrétně ve čtvrtek 28.7. Ostravici, v pátek 29.7. Čeladnou New Course a zakončíme v sobotu 30.7. na Čeladné Old Course.


| Kategorie: Beskydy Challenge | | Zobrazení: 3961

Beskydy Challenge 2016

Tradiční letní golfový pobyt na Moravě v Beskydech. Na programu je turnaj s 3 golfovými koly: Ostravice (28.7.2016), Čeladná New Course (29.7.2016) a Čeladná Old Course (30.7.2016). Hrát budeme na systémem součet netto stbl. bodů.

Základní cena golfového pobytu, který obsahuje 3 kola golfu, občerstvení během turnajového dne je 7.000 Kč.

Ubytování není v ceně zahrnuto, ale v případě zájmu nás kontaktujte a zajistíme. Lze využít slevu 5% v hotelu Prosper přímo v centru Čeladné.