fbpx

Thajsko - Golf & Yacht

Vážení golfisté,

zveme vás k účasti na zahraničním pobytu nejen spojeným s golfem, ale i s jachtami. Připravili jsme pro vás zajímavě zkombinovaný 2 týdenní pobyt v Thajsku na téma "golf & yacht".

Pobyt vám nabídne minimálně 4 kola golfu na Phuketu a v Bangkoku. Lze si přikoupit i další green fee na další resorty. V rámci pobytu nás čeká i 6 denní plavba na katamaránech po ostrovech Andamanského moře. Navštívíme krásné ostrovy, zálivy a pláže. Chybět nebude Phi Phi Island a pláž Maya Bay (známá pláž z filmu Pláž s Leonardem di Capriem). Navštívíme i mnoho dalších ostrovů. Těšit se můžete na šnorchlování, vodní zážitky. návštěvy přírodních krás na ostrovech.

V Bangkoku navštívíme místní královské paláce a budhistické chrámy. Chybět nebude ochutnávka místní gastronomie na všudepřítomných street foodech.


Touch of Thailand 2022

Stejně jako v letech 2020 a 2021 jsme spojili naši hlavní golfovou tour MASTERS GOLF TOUR s Thajskem, tak i v roce 2022 budeme celoročně hrát o týdenní golfový pobyt v Thajsku. Do této soutěže se budou moci zapojit i hráči našich dalších golfových tour a to ze sérií MAXX, EPIC a BIRDIE. Detailní herní bodový systém připravujeme a uveřejníme.

Golfový pobyt v Thajsku v roce 2021 proběhl ve dnech 25.11. až 7.12.2021 na Phuketu a v Bangkoku a byl spojen s golfovým turnajem a také s řadou výletů k poznání Thajska. Thajsko je opravdu "amaizing" a maximálně všem doporučuji sem zajet a to nejen za golfem, ale i za gastronomií, budhistickými kláštery, přírodou, mořem, ostrovy, potápěním a skvělými lidmi.


CZECH – SLOVAK AMAZING THAILAND GOLF TOURNAMENT 2021 (Phuket / 25.11. - 3.12.2021)

Golfový pobyt v Thajsku na Phuketu spojený s turnajem.

Do turnaje je zapojeno celkem 12 hráčů.

Systém hry je na rány s odečtem hcp (škrt = 2 × par + 1).

Na nejlepší hráče čekají atraktivní ceny.

Kromě golfu na nejlepších hřištích na Phuketu navštíví hráči zajímavá turistická místa na Phuketu a na blízkých ostrovech a ochutnají výbornou místní gastronomii.

 

 


Golf v Thajsku (25. - 3. 12. 2021)

Vážení golfisté,

zveme Vás k účasti na golfovém pobytu v Thajsku.

Termín týdenního pobytu: 25.11. - 3. 12. 2021. Délku pobytu si můžete prodloužit.

Letecké spojení z Prahy přes Dauhá na Phuket.

Cena pobytu pro hráče s ubytováním na 2 lůžkovém pokoji včetně letenky 35.000,- Kč.

Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  


Strana 1 z 10