[ přehled všech soutěží ]

(anti)EKLEKTIK MASTERS 2020

Soutěž probíhá v rámci golfové tour: GOLF TOUR 2020

Popis soutěže:

  • EKLEKTIK Masters 2020 - o nejhorší výsledky vůči paru na jednotlivých jamkách bez ohledu na turnaj.
  • Soutěž se hraje v rámci všech 35 turnajů všech 3 golfových tour.

O co se hraje?

  • ???


#HRÁČPočet123456789101112131415161718Celkem
-EKLEKTIK všech hráčů137878766787786771068130
1.PAVLOUSEK Radek258655555564457424590
2.BENKOVÁ Markéta334346564844534564482
3.TAUFEROVÁ Šárka343743245465864752382
4.HLAVÁČ Jan1035454552553555553579
5.ZEITHAML Jan243536464553434445577
6.HARTMAN Michal176314416452525555575
7.SÁGNER Roman1365353536335425453474
8.SEDLÁČEK Vadim247455257254343242573
9.HUDEC Tomáš353225546354525424571
10.VOSTARKOVÁ Šárka445446253453534342571
11.FOJTÍK Robin151455107554552254570
12.FABER Petr253525444322555325569
13.KAŠÍKOVÁ Barbora165543334223543455369
14.SOJKOVÁ Lenka454332553553344353469
15.BÍLEK David444234253635325545368
16.BOHATÝ Václav433334354544553433468
17.ČERNÁ Martina145552333544424435368
18.VLÁŠEK Jaromír154537235553105343568
19.BŘEZINOVÁ Helena233325552513355643467
20.ČERMÁK Rudolf623443455233525343767
21.DORUF Milan255435542125535352367
22.ZIENTEK Jan623354353344535525367
23.Kohout Petr532323233235456264866
24.BÍLKOVÁ Barbora143232325634635603565
25.KUCHTA Richard132553312743551434464
26.KOLÁŘ Josef222331535545524243563
27.STUCHLÍKOVÁ Magdalena252353325353534412462
28.ŠTĚPÁN Pavel245323162463332326462
29.VANĚK Jiří335443034425324344562
30.VELKOV Pavel443243323343365253462
31.ADAMIČKO Vladimír834323333332553335561
32.BOČEK Dušan233123247755135331361
33.FOJTÍK Michal122523634244525522361
34.VĚTROVSKÝ Roman224355443235324225361
35.HORÁK Jiří452352543224435132560
36.MAŠÍK Radek335423353523255221560
37.MOLNÁR Jan332262533353323352560
38.POLÍVKA Čeněk435352243232353344460
39.SCHÖN Richard541453333343330424860
40.ŠULC Zdeněk455343345324222342460
41.FOJTÍK David543533321521535435259
42.MÜLLEROVÁ Dita334455352321523352259
43.RUMLER Petra135253521325515423359
44.FRNKA Pavol233444135325324123658
45.KŮRKA Jakub454523351432243351358
46.NOVOTNÝ Jan223734344436212332258
47.POŘÍZ Vladimír1125232432223124106458
48.SCHRÖFEL Pavel131233244534522543257
49.TOMEŠ Radim412422435232544252557
50.ZEMAN Jiří443245222345511335357
51.KOVAČ Vojtěch233222425441355414256
52.MIKULEC Aleš553335225323222324556
53.ŠTOLCOVÁ Petra432233142245515424456
54.ROSÁK Michal452223225521323532554
55.HLADÍK Lukáš223222236325252252353
56.KAŇKA Tomáš414343333235332333253
57.LEJKA Miroslav335221333345513421353
58.NECHVILKA Jiří333342323544211235353
59.NEUBAUEROVÁ Martina144541325252045103353
60.Martinec Vít144213561545422101252
61.PEŠKA Karel243413145237122323252
62.TOPINKA Tomáš513514135232542322452
63.FIŠERA Jiří243223322261223344351
64.TLOUŠŤOVÁ Pavla133222241541442321651
65.WOJEWODA Martin333315215221512553251
66.ZEMAN Miloslav101131531233413555551
67.FRYČKA Jaroslav223332225524222153250
68.KIKUŠ Petr223123032452222525550
69.ODSTRČIL Lubomír253312354521212125350
70.STONAVSKÝ Jakub126152511151232343350
71.FÖLDEŠ Tomáš455322122243311344249
72.HRON Aleš116422211711333332348
73.JAROMĚŘSKÝ Radek143554042032433010548
74.LIŠKA Tomáš512322343151532224348
75.VANTUCH Jakub123113335372101461248
76.POLCAROVÁ Soňa224422352331223322247
77.ŠAFRA Ondřej122514304222214423447
78.ŠLAIS Jan122253121223323452347
79.ŠTANGL Jiří513211325333212553247
80.VLK Martin435222223311354232247
81.SOJKA Pavel425332312233223331346
82.VEPŘEK Robert321312343143522322346
83.HUML Pavel412311213133333463245
84.KOVAŘÍKOVÁ Jaroslava132311313224452422145
85.SEDLÁČEK Boris325122224102511245445
86.ŠTULC Jakub443221121543212451245
87.ZIENTEK Ondřej154233305112225222145
88.ŽDÍMAL Jiří333322523313302122545
89.BEZDĚK Vladimír224312321224532212344
90.BÖHM Milan221413312122323333544
91.FILO Martin424312223332222253144
92.KOŽUSZNIK Oldřich112512024523503042344
93.KRATOCHVÍL Matyáš662551331112312232144
94.ZŮBEK Michal413122222223334252344
95.FLOROVÁ Karolina124125211164323211243
96.KRATOCHVÍL Martin633323131212315331343
97.CICHÝ Martin127233113011142511442
98.RUMLER Karel143212321522112231542
99.SPOZDILOVÁ Karolina224432310125322440042
100.JOHANNOVÁ Vendulka MUDr.432134211243332211341
101.KOSNAR Tomáš322323222113332122541
102.POLCAR Ivan305331432501121223341
103.STRÁNSKÝ Petr434322215122222302341
104.ŠEDIVÝ Richard512411332332412322241
105.HAVLÍČEK Tomáš422222333123121343140
106.JÍROVÝ Lukáš412123222321411233540
107.NOVÁK Pavel322332221511222513140
108.PAVERA Roman424322122552111122240
109.SÚKALA Radoslav434243322113223211140
110.VALÁŠEK Ivan142213414502123211240
111.ZEDKOVÁ Romana323422211252213131340
112.ČEPELÁK Josef311321151113211255339
113.LUKÁŠEK Josef141122135212131314239
114.NEUBAUER Roman511514312133122151239
115.ŽALUD Jan232442110215521112239
116.BUREŠ Pavel122223022132322203538
117.HORSKÝ Pavel123322121111234414138
118.RŮŽIČKA Ivo631222222212324322138
119.ULČÁK Martin112251121211541123338
120.VOJTEK Michael232311123113312340438
121.VOLEJNÍK Tomáš432332113222222313138
122.MUŽÁTKO Radek221131231111332324337
123.ŠIK Michal112223141113413112437
124.VÍT Bedřich215131315322121112237
125.KADEŘÁVEK Karel233024130331312121336
126.KUNA Václav411523132211123322136
127.REHÁK Milan120321321511113432136
128.HOŘEJŠÍ Rudolf221221221152322112335
129.SUCHÁNEK Petr1234111202321315-11435
130.ŠEVČÍK Daniel113220002421244511135
131.TICHÝ Michal211103323213512132135
132.ČURDA Pavel110203113213132322434
133.SYROVÝ Miroslav215231211321122212234
134.ŠIMONEK Jiří331211151021211221734
135.TAUŠ Radek422112212172211411134
136.BABICKÝ Jaroslav112143111102122402533
137.KADAVÝ Oto232121042302210412333
138.KIMMER Daniel203182021123214111033
139.MALÝ Zbyněk133111302441021312133
140.STRAKA David223234121111122321133
141.TRUHLÁŘ Jiří111213121321321122433
142.JEŽEK Radek321122321513221211032
143.JIROUNEK Václav115111131121212242132
144.KLAPKA Martin115221011213103322232
145.KOHOUT Luděk222221330132111111532
146.TUČEK Jan241212210122103140532
147.VALENTA David422204111232111322232
148.VELINSKÝ Tomáš1322201-13234501103132
149.VOŘÍŠEK Tomáš12311212113302-1314332
150.ZAVAĎÁK Pavel322321111221132141232
151.ACHAC Libor101121122-123335302131
152.HÁJEK Martin10420351411022223-1031
153.KAREL Jan110223211021443111231
154.KARHÁNEK Jiří141113121322213100331
155.VEJVODA Aleš122221100312222322231
156.BAJEROVÁ Pavla120211120432222210330
157.HRŮZA Tomáš413202121212221321230
158.KLIŠTINEC Peter111122130201141323230
159.NOVOTNÝ Aleš413012143122120212230
160.PETRŽILKA Jiří111221121511104133030
161.RYS Libor133321221101125011130
162.HANUŠ Lubor101111011522302114329
163.HUSPEKA Jan121101101112051015629
164.TUHÁČEK Martin123151101015211005029
165.VÍTEK Stanislav113423003101313112029
166.KLIMÍČEK Jindřich211313200223211111328
167.MALICH Lukáš103124202113214101028
168.ZAVADIL Adam112401110115201222228
169.ZAVADIL Matyáš123510211113210101328
170.BOŽOVSKÝ Aleš413111121121131213127
171.HEFR Tomáš122012041113211014127
172.KEMR Zbyněk401124212101311113227
173.ZELENKA Jiří110310022322212302127
174.ZIKMUND Miloslav110511121111322221027
175.HYSKÝ Jan213321121012211022126
176.ODSTRČIL Luboš121000053213230200226
177.VLASÁK Jiří322212121111212200326
178.VYTISKA Michal111052100212310232026
179.BARTOŠ Milan120201320301132031125
180.KRAINA Lumír100111113153120020325
181.SPOZDIL Jaroslav411212131121211210225
182.STEGURA Tomáš231101121322101130225
183.ŠPAČEK Libor122311002510221010225
184.WEINFURT Jan122211010111213321125
185.BAJER Aleš101310112115122120024
186.HÁJEK Jaromír111101221102220103424
187.KOHNOVÁ Kateřina110221121213112021124
188.MADĚRA Radim11310121011111124-1424
189.POLESNÁ Markéta1011112115-10123021324
190.VÁCHA Jan1121131011122-11015224
191.KVĚTOŇ Karel312101211113211111223
192.PARTL Roman213101020022220420123
193.SNIEGOŇ David101201511221-121210223
194.ŠKOP Jiří12110211401212-1131123
195.ZAVADIL Milan112102101112202312123
196.KEČKEMÉTI Adrian111200121521011210122
197.LAŠTOVKA Roman101242012-101111231122
198.NAJMAN Pavel1221011-11045101211022
199.ŠVANDA Michael101200300210332011322
200.CIESLAR Lukáš103102100002113321121
201.PEŠEK Jaroslav104210012003231200021
202.SUCHAN Petr131210120001131031121
203.JERNEK Petr12040221-1112111011120
204.NOVOTNÝ Otto101200211211121102220
205.VYMĚTAL František111202122101121101120
206.DRDA Antonín101120110011221221119
207.JOHANN JR. Jaromír102211000203041002119
208.KATOLICKÝ Pavel111101200222111112019
209.VLASTNÍKOVÁ Simona132310100122111-101119
210.ZEMAN Dominik100011110210123014119
211.VOLOSHYN Ivan110012112001141003018
212.ANDREJSEK Tomáš11011-1004103-102121217
213.KREJČÍ Jan121001201012102010317
214.VELEBA Lubor102111211000111211117
215.CULEK David1-12002023011110121016
216.NETOLICKÝ Tomáš131201010110011301016
217.PŘÍHODA Hynek110211021012100121016
218.RUDÝ Michal132112010003000110015
219.STOLZ Alan11211-1202101110011115
220.ČERVENÝ Josef111100-111101110211214
221.GREINER Jaroslav111-110131010010020314
222.POLÁK Roman101112120202101-1-12014
223.ZÁVĚRKA Filip112201-110000010111414
224.CSISZÁR Tomáš111000-111-1151210-11012
225.ELZNIC Dušan110200101100111100212
226.NOVÁK Vladimír110100010010131003012
227.STEINIGER Karel101010100200111211012
228.KLÍMA Dennis10110111100010000007