[ přehled všech soutěží ]

GOLF TOUR CUP 2020 - LONGEST DRIVE

Soutěž probíhá v rámci golfové tour: GOLF TOUR 2020

Všechny soutěže tour - GOLF TOUR 2020:

Popis soutěže:

  • Přehled hráčů, kteří zahráli Longest drive na turnajích.

O co se hraje?

  • Na konci tour se mezi hráče, kteří zahráli Longest drive vylosuje golfový bag Benross.


TurnajHRÁČ
GM20 - KONOPIŠTĚ / 28.5.2020KOHOUT Luděk
GM20 - KONOPIŠTĚ / 28.5.2020ŠTOLCOVÁ Petra
GM20 - YPSILON / 11.6.2020ŠTULC Jakub
GM20 - YPSILON / 11.6.2020JOHANNOVÁ Vendulka
GM20 - MSTĚTICE / 19.6.2020VOSTARKOVÁ Šárka
GM20 - MSTĚTICE / 19.6.2020SKALIČKA Stanislav
GM20 - ČELADNÁ NEW / 25.6.2020SCHÖN Richard
GM20 - ČELADNÁ NEW / 25.6.2020JOHANNOVÁ Vendulka
GM20 - ČELADNÁ OLD / 26.6.2020KEMR Zbyněk
GM20 - ČELADNÁ OLD / 26.6.2020JOHANNOVÁ Vendulka
GM20 - MAR. LÁZNĚ / 16.7.2020ZŮBEK Michal
GM20 - MAR. LÁZNĚ / 16.7.2020JOHANNOVÁ Vendulka
GM20 - PYŠELY / 31.7.2020VLASÁK Jakub
GM20 - PYŠELY / 31.7.2020JOHANNOVÁ Vendulka
GM20 - KARLŠTEJN / 13.8.2020SCHÖN Richard
GM20 - KARLŠTEJN / 13.8.2020GELLNEROVÁ Nelly
GM20 - KONOPIŠTĚ / 3.9.2020MARTÍNEK Petr
GM20 - KÁCOV / 17.9.2020KRATOCHVÍL Matyáš
GM20 - KÁCOV / 17.9.2020ŠTOLCOVÁ Petra
GM20 - KÁCOV / 17.9.2020TAUŠ Radek
GM20 - KÁCOV / 17.9.2020FEUEREISELOVÁ Ivana
BIRD20 - KUN. HORA / 4.6.2020KVĚTOŇ Karel
BIRD20 - KUN. HORA / 4.6.2020ZAVADIL Milan
BIRD20 - KÁCOV / 14.6.2020SÁGNER Roman
BIRD20 - OSTRAVICE / 27.6.2020KRATOCHVÍL Matyáš
BIRD20 - OSTRAVICE / 27.6.2020KAŠÍKOVÁ Barbora
BIRD20 - ALBATROSS / 9.7.2020ZEZULKA Stanislav ml.
BIRD20 - ALBATROSS / 9.7.2020JOHANNOVÁ Vendulka
BIRD20 - GREENSGATE / 28.7.2020NECHVILKA Jiří
BIRD20 - GREENSGATE / 28.7.2020ČERNÁ Martina
BIRD20 - KÁCOV / 28.8.2020ONDERIŠIN Igor
BIRD20 - KÁCOV / 28.8.2020STUDECKÁ Petra
BIRD20 - ML. BOLESLAV / 10.9.2020MARTÍNEK Petr
BIRD20 - ML. BOLESLAV / 10.9.2020STUDNIČKOVÁ Hana
EPIC20 - PYŠELY / 26.5.2020SCHÖN Richard
EPIC20 - PYŠELY / 26.5.2020ZEDKOVÁ Romana
EPIC20 - KONOPIŠTĚ / 2.6.2020MÜLLEROVÁ Dita
EPIC20 - KONOPIŠTĚ / 2.6.2020ODSTRČIL Lubomír
EPIC20 - KÁCOV / 9.6.2020STRÁNSKÝ Petr
EPIC20 - KÁCOV / 9.6.2020MÜLLEROVÁ Dita
EPIC20 - BLACK BRIDGE / 16.6.2020SOJKA Pavel
EPIC20 - BLACK BRIDGE / 16.6.2020ZEDKOVÁ Romana
EPIC20 - MSTĚTICE / 23.6.2020HRŮZA Tomáš
EPIC20 - MSTĚTICE / 23.6.2020VLASTNÍKOVÁ Simona
EPIC20 - SLAPY / 7.7.2020NOVOTNÝ Jan
EPIC20 - SLAPY / 7.7.2020SOJKOVÁ Lenka
EPIC20 - BEŘOVICE / 14.7.2020SÁGNER Roman
EPIC20 - BEŘOVICE / 14.7.2020SOJKOVÁ Lenka
EPIC20 - KÁCOV / 21.7.2020ODSTRČIL Luboš
EPIC20 - KÁCOV / 21.7.2020JOHANNOVÁ Vendulka
EPIC20 - ZBRASLAV / 4.8.2020LIŠKA Tomáš
EPIC20 - ML. BOLESLAV / 11.8.2020SÁGNER Roman
EPIC20 - ML. BOLESLAV / 11.8.2020ELIÁŠOVÁ Simona
EPIC20 - KONOPIŠTĚ / 18.8.2020KRATOCHVÍL Matyáš
EPIC20 - KONOPIŠTĚ / 18.8.2020KNOBLOCHOVÁ Andrea
EPIC20 - MSTĚTICE / 25.8.2020HLAVÁČ Jan
EPIC20 - MSTĚTICE / 25.8.2020KVĚTOŇOVÁ Kristýna
EPIC20 - PYŠELY / 1.9.2020HÁJEK Martin
EPIC20 - PYŠELY / 1.9.2020KRHOUNKOVÁ Drahoslava
EPIC20 - BEŘOVICE / 8.9.2020ZEDKOVÁ Romana
EPIC20 - BEŘOVICE / 8.9.2020ŽDÍMAL Jiří