Představujeme vám golfové tour pro rok 2021

Vážení golfisté,

Golf Tour 2020 máme úspěšně za sebou. Jsem rád, že ročník 2020 byl i přes coronavirové problémy úspěšný a že se golfové tour daří zvyšovat svoji úroveň, což nám potvrzují samotní hráči a obchodní partneři. Celková oblíbenost, atraktivnost a panující pohoda na túře je jednou z hlavních motivací, která nás zavazuje připravit pro vás opět kvalitní golfovou tour. A rok 2021 bude opět v mnohém na vyšší úrovni.

Hlavní golfová tour - MASTERS GOLF TOUR 2021 - opět přichází s desítkou špičkových turnajů na nejlepších resortech ČR, Rakousku a finále na Slovensku.

Na závěr roku pořádáme tradiční dvoudenní finále pro dvacet nejlepších hráčů po základní části.


| Kategorie: MASTERS Novinky | | Zobrazení: 258

Rekordní MASTERS & Touch of Thailand & Maxx Royal Cup 2020 - Kácov / 17.9.2020

Ve čtvrtek 17.9.2020 proběhl na Kácově závěrečný turnaj MASTERS Golf Tour 2020. Turnaj byl bonusový a hráči si do celoročního žebříčku připsali dvojnásobný počet bodů a tím se vyjasnila dvacítka finalistů, kteří se utkají o volné hrací karty pro MASTERS 2021. Turnaj byl velice specifický. Byl rekordní. Turnaj překonal 3 roky rekordní účast taktéž z Kácova z roku 2017, kdy si tehdy nový resort přišlo zahrát 113 hráčů. Tentokrát dorazilo 136 hráčů a tak rekord překonali o 23. I proto turnaj odstartoval již v 8h30, abychom nekončili turnaj za tmy v těchto již krátících se dnech v nadcházejícím podzimu. Na hráče na hřišti čekala řada občerstvovacích zastavení. Hned na jedničce Meadows to byl stánek se skvělými drinky Zacapa, bourbonem a ginem. Na dvojce Forestu to byl stánek se sušeným masem Golden Nugets a na Meadows 4 stánek s palačinkami. Na polovině na hráče čekala již standardně skvělá vína K2t, opepřené občerstvení od Pepper Fieldu a řízečky.


| Kategorie: MASTERS Novinky | | Zobrazení: 168

7. klání MASTERS vs. DÝŠINA - Kácov / 16.9.2020 --- vítězí MASTERS 4 : 3

Ve středu 16.9.2020 proběhlo na Kácově již 7. týmové klání mezi týmem MASTERS a Dýšinou. Letos týmy tvořilo 14 hráčů na každé straně a tak sedm flightů hrálo celkem o 7 bodů. Větší část si na své konto připsal tým MASTERS a po výsledku 4 : 3 tak celkově zvítězilo a snížilo dlouhodobé skóre na 3 : 4. Dýšina dlouhodobě stále ve vedení, ale snad za rok to MASTERS srovná.

Díky všem za reprezentaci. Na Kácově na nás čekal krásný letní den a tak si hráči svou hru určitě užili. A týmovky jsou vždy atraktivní a zábavné.

Tak zase za rok!


Závěrečný turnaj MASTERS 2020 - Kácov / 17.9.2020

Závěr letošní golf túrové sezóny se pomalu, ale jistě blíží. Čeká nás velký závěrečný turnaj na hřišti Panorama Kácov a to ve čtvrtek 17.9.2020. V rámci tohoto dne se nám setká na jednom místě několik témat v rámci jednoho turnaje.

Turnaj je především desátým turnajem série MASTERS, kde se na prvních dvaceti pozicích pro finále stále jména a pořadí mění. Tento turnaj je navíc bodován dvojnásobně a tak se stává celoročně nejzásadnějším turnajem. Turnaj bude i šestým turnajem ze série Touch of Thailand a poznáme vítěze zájezdu do Thajska. Další velkou soutěží v rámci turnaje je MAXX ROYAL CUP 2020 o postup do Beleku na světové finále.


| Kategorie: MASTERS Novinky | | Zobrazení: 290

Epicon Invitational 2020 - OAKS Prague / 22.10.2020

Vážení golfisté, rádi vás zveme k účasti na golfovém turnaji na nejnovějším golfovém hřišti v ČR a s licencí PGA National - OAKS Prague. Resort již nabízí plně 18 jamek. Turnaj bude závěrečným turnajem z naší produkce v roce 2020. Turnaj proběhne ve čtvrtek 22. 10. 2020.

Hrát budeme ve 2 hcp kategoriích a speciální kategorii "členové". Jednak zahrajeme toto unikátní a pro mnohé nové hřiště a také i si zasoutěžíme v turnaji, který nastavme na nezhoršování.

Počet hráčů v turnaji je omezen a registrujte se do 15.9.2020 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Účastnický poplatek je 3.000 Kč (pro členy Oaks Prague snížený poplatek 1.000 Kč).

 

 

 


| Kategorie: Golf News | | Zobrazení: 504

Zacapa - mistrovství Golf Tour na brutto rány 2020

Zveme vás k účasti na turnaji na Karlštejně (13.8.2020), v rámci nějž se odehraje mistrovství Golf Tour na brutto rány o láhev rumu Zacapa.

Turnaj proběhne v rámci 8. turnaje série MASTERS, kde na vás čeká špičkový turnajový servis, mnoho turnajových soutěží a celodenní catering.

Registrujte se na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 


| Kategorie: MASTERS Novinky | | Zobrazení: 425
Strana 1 z 9