Závěr letošní golf túrové sezóny se pomalu, ale jistě blíží. Čeká nás velký závěrečný turnaj na hřišti Panorama Kácov a to ve čtvrtek 17.9.2020. V rámci tohoto dne se nám setká na jednom místě několik témat v rámci jednoho turnaje.

Turnaj je především desátým turnajem série MASTERS, kde se na prvních dvaceti pozicích pro finále stále jména a pořadí mění. Tento turnaj je navíc bodován dvojnásobně a tak se stává celoročně nejzásadnějším turnajem. Turnaj bude i šestým turnajem ze série Touch of Thailand a poznáme vítěze zájezdu do Thajska. Další velkou soutěží v rámci turnaje je MAXX ROYAL CUP 2020 o postup do Beleku na světové finále.

Registrace do turnaje na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


MASTERS Golf Tour 2020 by UNICORN

Desátý a závěrečný turnaj série Masters. Hráči si do žebříčku připíší dvojnásobek bodů a po turnaji bude známa dvacítka finalistů. Finále proběhne na Cihelnách ve dnech 23.-24.9.2020. Navíc první desítka hráčů má účast zdarma. Účast na finále není povinná a je na jméno (nelze své místo přenechat). V závěru turnaje na Kácově budou vyhlášeni vítězové celoročních soutěží:

 • vítěz základní části
 • vítěz Nearest to the Pin o dálkoměr Nikon od Alfa Electronic
 • vítěz Longest drive o golfový bag Benross
 • odměníme úspěšné hráče EKLEKTIK Masters o míčky Bridgestone Tour B

V rámci turnaje se budete moci těšit na řadu stanovišť na hřišti s ochutnávkami skvělých jídel a nápojů (palačinky a káva, degustace vín a rumů, stánek pepper field a sušená masa, ...).

Očekáváme velkou účast hráčů - pojďte i vy společně s námi vytvořit rekord počtu hráčů na turnaji.


TOUCH OF THAILAND

V turnaji opět vítězové kategorií postupují do losování o golfový zájezd do Thajska. Do losování postupuje celkem 18 hráčů - vítězové kategorií šesti kvalifikačních turnajů. Cena bude předána přímo zástupci Thajské agentury pro turistiku v ČR.


MAXX ROYAL CUP 2020

Rádi vám přinášíme do ČR kvalifikační turnaj série MAXX ROYAL CUP o postup na světové do Beleku (Turecko), které proběhne v prosinci 2020. Soutěž v rámci turnaje proběhne na brutto rány a nejlepší hráč bude reprezentovat ČR na finálovém turnaji v Beleku. Na turnaji přivítáme i zástupce spolupořádající agentury z Německa a společně odměníme nejlepší hráče.

Na nejlepší hráče MAXX ROYAL CUP čekají atraktivní ceny:

 1. Účast na finále Maxx Royal Cup 2020, 4x noc 5* hotel, 3x golf Montgomerie
 2. Voucher na 2 noci pro 2 osoby a 2 green fee na každý den do Argentario Golf & Spa Resort (PGA National Golf Course)
 3. Fitness Watches + Callaway Shoe bag
 4. Toscana cosmetics
 5. Dz Callaway balls
 6. MaxxRoyal Leather Sport Bags
 7. Callaway Ogio Stand Bag
 8. Callaway Ogio Cart Bag


Registrace do turnaje na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.